Produkta apraksts

Jūsu mājdzīvniekam patiks šis skrāpis. Uz tā kaķis varēs apgulties, lai atpūstos, vērot vidi no saliņas, kas atrodas tās augšpusē, vai ielīst ar nagiem skrāpē. Statīva vidū ir mīksta, ar plīša pārklājumu, omulīga kabīne, kurā kaķis varēs netraucēti aizmigt.
Augšējam klājam ir piestiprināts neliels mākslīgās kažokādas izspiedums, kas šūpojas uz sāniem, kad kaķis mēģina to noķert un tādējādi provocēt rotaļāties.
Plāksteri ir piestiprināti pie statīviem, kas ietīti izturīgā sizala virvē, kas paredzēta kaķim nagu asināšanai.


Šis izturīgais, skrāpējumiem izturīgais dizains ļauj jūsu mājdzīvniekam stundām ilgi izklaidēties gan ar nagiem, gan prāta aktivitātēm. Novietojiet viņu pie sava kaķa iecienītākā loga vai jebkurā citā vietā, kur viņai patīk pavadīt laiku un skatīties, kā sākas jautrība. Paredzēts kaķiem, kuriem ir tendence saskrāpēt lietas, kuras viņiem nevajadzētu skrāpēt, piemēram, aizkarus, žalūzijas, mēbeles un citus.

Ja vēlaties atbrīvot kaķa enerģiju, atpūsties vai apmierināt vēlmi kasīties, jūsu pūkains draugs noteikti novērtēs skrāpja stabu. Tas ir bezgalīgs jautrības avots. Viņš vai viņa pavadīs stundas, mijiedarbojoties ar šī produkta funkcijām. Kaķiem ir dabisks impulss asināt un kopt nagus, skrāpējot, noņemot atmirušos nagu slāņus un iezīmējot zonu.

Dabiski šķiedraina konstrukcija, jūsu kaķim noteikti patiks, būs milzīgs prieks plēst stabu virsmu un klauvēt ap pievienoto pom pom rotaļlietu. Šim produktam ir raksturīga ilgtermiņa kvalitāte un izturība. Turklāt skrāpis nesabojās jūsu mājas interjeru, pateicoties to neitrālajai, dabiskajai krāsu gammai, kas viegli saplūst ar vidi.

Specifikācija:

  • Materiāls: rāmis - plīša pārklājums, stabi - ietīti sizala virvē, pamatne - koksĀrējie izmēri (augstums / platums): 118x49cm;
  • Svars: 8,2 kg.

2531662634589

Praneškite apie aprašymą
Dažniausiai užduodami klausimai

Piegāde Latvijā, ja produkts mums ir noliktavā

Piegādes metode Cena Piegādes laiks Samaksa
Kurjeri 3 € 1-2 darba diena Tur
Omniva Latvia 2 € 1-2 darba diena Tikai bankas karte

Preču piegāde, ja preces nav noliktavā

Lūdzu, ņemiet vērā, ja produkts nav noliktavā - ir orientējošā piegādes datumu.

Visbiežāk tie kopā tiek nopirkti su Kaķu skrāpis, 118cm. Melns - Vangaloo

Rakstīt atsauksmi

Kaķu skrāpis, 118cm. Melns - Vangaloo

Kaķu skrāpis, 118cm. Melns - Vangaloo

30 produktu tajā pat kategorijā: